Великописарівщина попрощалася зі своїм героєм

Минулого вівторка, 19 листопада, в останній путь, в Охтирці, провели нашого земляка, військового сапера, Дмитра Мовчана, який отримав смертельні поранення під час вибухів на арсеналі в Балаклії 15 листопада, коли йшла утилізація боєприпасів. Прощання відбулося у приміщенні клубу військової частини А0563. Діму, як і його бойового побратима Дениса Ярмака, поховали на центральному кладовищі Охтирки, на алеї героїв.

Попрощатися з другом до Охтирки приїхали чисельні друзі Дмитра з усієї України. Була тут і велика делегація з Великої Писарівки на чолі з керівництвом району та великописарівським селищним головою Леонідом Клизубом. Леонід Григорович пообіцяв надати матеріальну допомогу сім’ї Дмитра Мовчана.

19 листопада, за розпорядженням міського голови Охтирки, було оголошено днем жалоби за загиблими саперами — на знак скорботи було приспущено Державний Прапор України на будинках органів влади, підприємств, установ і організацій міста.

Дмитру Мовчану було всього 26 років, у нього залишилося двоє маленьких діточок. Звертаємося з проханням до земляків допомогти родині Дмитра Мовчана в скрутну хвилину. Хто скільки зможе. Кошти можна перерахувати на карту ПриватБанку 5168 7573 2210 9135 Мовчан Ірина Вікторівна (дружина).

Матеріал з газети
“Ворскла” від 22 листопада 2019 року