Упізнай земляків на фото

Читачам «Ворскли» полюбилася рубрика «Упізнайте земляків на фото», під якою ми розміщуємо світлини з архіву районної газети, що, на жаль, через якісь причини залишилися непідписаними. Сьогодні пропонуємо вашій увазі чергову фотографію, на якій, очевидно, йде якесь політзаняття чи професійна нарада. Можливо, хтось угадає людей на фото, пригадає цю подію та рік. Найбільш цікава історія буде відзначена спеціальним призом від газети «Ворскла» у 2020-у році.

3 коментарі до “Упізнай земляків на фото”

  1. Після публікації чергової фотографії в рубриці «Упізнайте земляків на фото», ми вже майже втратили надію, що читачі відгукнуться та повідомлять, кого ж зафіксувала фотокамера фотокореспондента районної газети Миколи Безкишка. Аж ось довгочікуваний телефонний дзвінок. Нам зателефонувала жителька Рябини Олена Зражевська. Олена Олексіївна повідомила, що, на жаль, зараз не передплачу є районну газету і не знала, про це фото. Ії впізнали у старостаті і запросили переглянути світлину. Жінка сказала, що в неї аж стислося серце, коли побачила колег з молодості у сучасній «Ворсклі». Як розповіла нам Олена Олексіївна, знімок зроблено під час політінформації, яку проводила у третій молочно-товарн ій фермі колгоспу «Червона Україна» ветеринарний лікар Катерина Гончаренко. А слухачами є сама Олена Зражевська, а також Олена Юрченко, Йосип Дудка, Ганна Убоженко, Віра Зражевська, Ольга Крупко та Ніна Ільїна. На жаль, багатьох із них вже немає серед живих. Фотографію зроблено приблизно в 1986-у році.

    Олена Олексіївна говорить, що на той час хоча з політзанять і підсміювалися, але завжди з зацікавленням слухали про події в Нікарагуа, чи про голодування доктора Хайдера біля Білого будинку у Вашингтоні. А от виступи за матеріалами чергового з’їзду КПСС слухати, було нудно.

    Олена Зражевська довго дякувала за розміщену у «районці» світлину, яка викликала приємні спогади та розчулення і пообіцяла на майбутнє передплатити «Ворсклу».

    Олексій ПАСЮГА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я згоден з політикою конфеденційності та Користувацькою угодою

Я не робот! *