Рятуйте! Грабують!

Солдатське бажає приєднатися
до Тростянця

Таку звістку ми почули у телефонну слухавку, коли стривожений жіночий голос повідомив, що по Солдатському та Крамчанці ходять члени ініціативної групи й збирають підписи за приєднання до Тростянецької об’єднаної територіальної громади (ОТГ). Напередодні ініціатори їздили до керівника Тростянецької ОТГ Юрія Бови і пропонували взяти територію Солдатської сільської ради під свою опіку. Щоправда, поки що наша сільрада не межує безпосередньо з Тростянецькою ОТГ, але цілком можливо, що при розширенні цієї громади її кордони дійдуть і до Солдатського.

Думки про приєднання до Тростянця у жителів села різні. Одні говорять, що Солдатська сільська рада нікому у Великописарівському районі не потрібна і сюди не їздить навіть сімейний лікар. Інші побоюються, що будуть непотрібні й Тростянецькій громаді й теж залишаться ні з чим. Як би там не було, але в день виходу газети, у п’ятницю, в Солдатському мав побувати мер Тростянця Юрій Бова і розповісти про переваги приєднання до своєї громади. Чи побуває тут хто-небудь з районного керівництва, щоб зберегти межі Великописарівщини — невідомо. Поки що з упевненістю можемо сказати, що газета «Ворскла» буде надходити жителям Солдатського та Крамчанки у будь-якому випадку, хоч у Тростянецьку громаду, хоч у Великописарівський район, бо сфера розповсюдження газети — вся Сумська область. Так що поспішайте передплатити «Ворсклу», яка буде писати про ваші села, людей, повідомляти новини з такого звичного й історично рідного Великописарівського району.

Олексій ПАСЮГА
Газета “Ворскла” №103 від 13 грудня 2019 року

Коментарі до “Рятуйте! Грабують!”

  1. Та як вам не соромно, громадяни! У той час, коли на сході країни точаться запеклі бої за цілісність держави, коли хлопці не шкодують життя заради нас, тут у нас під боком піднімають голови доморощені сепаратисти!

    Кращого життя їм захотілося! А ви подумати про те, що район ще не повністю розрахувався з державою по здачі урожаю? 

    Потрібно негайно покінчити рішучими діями щодо організаторів провокації. Раз і назавжди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я згоден з політикою конфеденційності та Користувацькою угодою

Я не робот! *