Політика конфіденційності

Захист даних

Адміністрація сайту wekgv.com.ua (далі Сайт) не може передати або розкрити інформацію, надану користувачем (далі Користувач) при використанні функцій сайту третім особам, крім випадків, визначених законодавством країни, на території якої Користувач веде свою діяльність.

Отримання персональної інформації

Для комунікації на сайті (коментування, підписка на розсилку, відправка повідомлення через форму зворотного зв’язку) користувач надає деяку персональну інформацію. До такої інформації належать ім’я користувача, email та, за бажанням, адреса його блогу (сайту).

Використання персональної інформації

Сайт використовує особисту інформацію Користувача тільки для доступу до певного функціоналу: коментування, підписка на розсилку, відправка повідомлення через форму зворотного зв’язку. Сайт докладає всіх зусиль для збереження в цілості особистих даних Користувача. Особиста інформація може бути розкрита у випадках, визначених законодавством, або коли адміністрація буде вважати подібні дії необхідними для дотримання юридичної процедури, судового розпорядження або легального процесу необхідного для роботи Користувача з Сайтом. В інших випадках, ні при яких умовах, інформація, яку Користувач передає Сайту, не буде розкрита третім особам.

Комунікація

Користувач має право в будь-який момент припинити отримання інформаційних бюлетенів скориставшись відповідним сервісом Сайту.

Посилання

На сайті можуть міститися посилання на інші сайти. Сайт не несе відповідальності за зміст, якість і політику безпеки цих сайтів. Дана заява про конфіденційність відноситься тільки до інформації, розміщеної безпосередньо на сайті.

Безпека

Сайт забезпечує безпеку персональних даних Користувача від несанкціонованого доступу.

Повідомлення про зміни

Сайт залишає за собою право вносити зміни в Політику конфіденційності без додаткових повідомлень. Нововведення набирають чинності з моменту їх опублікування. Користувачі можуть відслідковувати зміни в Політиці конфіденційності самостійно.