Про сайт

Сайт є електронним додатком Великописарівської районної газети «Ворскла» та створений на основі її матеріалів.

Метою сайту є популяризація газети та задоволення пізнавальних потреб читачів видання та відвідувачів сайту.

Електронний додаток є незалежним від редакції газети «Ворскла» у фінансовому та адміністративному плані, тому редакція газети не несе ніякої відповідальності за діяльність сайту.

Допускається публікація матеріалів зі сторонніх джерел інформації. При цьому матеріали повинні відповідати формату газети, таким чином доповнюючи її.

Запрошуємо авторів до творчої співпраці з сайтом. Бюджет цього ресурсу поки не дуже великий, але маємо намір матеріально заохочувати людей, які реально сприятимуть розвитку проекту.

Свої питання, рекомендації, пропозиції та побажання можете залишати в коментарях до цієї сторінки, або надсилати на електронну пошту vorsklica@gmail.com. Жодна ваша думка не буде залишена без уваги.

7 коментарів до “Про сайт”

        1. Пока регистрация на сайте особых преимуществ не дает. Разве, что при написании комментариев не нужно каждый раз вводить адрес электронной почты. А предпоследний номер газеты можно скачать и без регистрации. С Новым годом!

    1. Є така ідея зробити передплату газети в форматі PDF, але наразі невідомо скільки знайдеться передплатників і чи варто організовувати таку послугу адже це задача не проста.
      Якщо хто має бажання читати «Ворсклу» в електронному вигляді, повідомте адресу своєї електронної пошти на bereg@vorskla.in.ua і я буду робити розсику в ручному режимі безкоштовно. А коли набереться достатня кількість бажаючих, тоді автоматизуємо процес і, можливо, монетизуємо 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я згоден з політикою конфеденційності та Користувацькою угодою

Я не робот! *