У переддень 1 вересня

Діти — наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх — святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна — сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, на благо України.

Люди з великим серцем

Це добре розуміють наші спонсори, які відгукнулися на прохання батьків. Це Демченко Олександр Іванович, директор ПРАТ «Кириківське ХПП», Мороз Іван Михайлович, керівник фермерського господарства «Апіс», Романченко Андрій Михайлович, один із директорів ТОВ «Рециклінг груп». Одним із свідчень цього стала реальна допомога учням першого класу Заводської ЗОШ І — ІІІ ступенів.

Учитель першого класу , Москаленко Антоніна Яківна, учнівський та батьківський колективи дякували спонсорам за заміну старих вікон на енергозберігаючі для створення належних умов навчання.

Ваша підтримка — свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Батьківський комітет першого класу Заводської ЗОШ І — ІІІ ст.

 Робити добро — завжди в пошані

На початку літа ми порушували тему енергозбереження в галузі освіти, зокрема у Великописарівській школі. Інформували про наміри ф/г «Світанок» зробити свій внесок у вирішення цієї проблеми. Як пам’ятають наші читачі, фермерське господарство на поворотній основі надало кошти відділу освіти для завчасного завезення дров у навчальні заклади, аби вони були сухими з максимальною тепловіддачею. Також керівник господарства Микола Надточий вирішив надати школі допомогу в справі заміни вікон. Уже в травні завдяки ф/г «Світанок» було встановлено 7 вікон у класах початкової школи. І це був тільки початок співпраці господарства з адміністрацією школи в цьому напрямі. На початку липня в навчальному закладі за кошти фермерського господарства було встановлено 26 нових вікон, ще 4 — за кошти батьків учнів 4-Б, 10, 5-Б, 9-А класів.

Це, звичайно, дуже велика допомога школі, але вона проблему збереження тепла завдяки заміні вікон не вирішила. Для довідки: у приміщенні школи, де навчаються учні початкових класів, усього вікон 103, замінено 40, а там, де навчаються учні 5 — 11 класів, вікон 173, а замінено 105 штук. Тож потребують заміни ще 68 вікон навчального корпусу школи для учнів 5 — 11 класів та 63 — для учнів 1 — 4 класів.

Утім, можливо, газетна публікація все-таки сприяла приверненню уваги до проблем школи, оскільки на прохання адміністрації навчального закладу відгукнулися й інші підприємства, в тому числі й приватні. Нехай ці кошти використали не на заміну вікон, однак вони були вкрай необхідними для проведення ремонтних робіт: 1 тис. грн виділило ТОВ «Братениця» (керівник Бокань В.І.), 460 грн — приватний підприємця Коваль П.І. Матеріали для проведення ремонтних робіт у закладі отримали від Сінянського Г.О. (ТОВ «Добробут») на суму 500 грн, Мороза А.М. (ф/г ім. Шевченка) на суму 2 тис. грн, приватного підприємця Кулинченка С.М. на суму 1065 грн. 10 тис. грн для школи виділило сільгосппідприємство «Дружба» («Кернел», Маньківський В.М.).

Постійними благодійниками навчального закладу є батьки школярів, які щорічно вкладають значні суми, щоб можна було створити умови для здобуття якісної освіти учнями. У цьому році школа отримала батьківську допомогу на суму 59194 грн.

За інформацією директора школи Раїси Коноз, у період із 01.06.2016 р. по 22.08.2016 р. сума позабюджетних коштів, вкладених у Великописарівську спеціалізовану школу І — ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи, становить 292 тис. 676 грн 50 коп. У стані вирішення й найбільш актуальна проблема школи — ремонт ганку. Для цього на сесії районної ради внесені зміни до районного бюджету, якими передбачено на ремонтні роботи 250136 грн.

Адміністрація школи щиро дякує керівництву району, відділу освіти, колективу ф/г «Світанок» та керівнику господарства М.О. Надточию за значну допомогу, надану навчальному закладу. Також висловлює слова вдячності всім, хто допоміг у ремонті, придбанні необхідних товарів чи матеріалів.

«Робити добро — завжди в пошані. Люди, які допомагали іншим, були прикладом для наслідування. Згадаймо Матір Терезу чи Івана Павла ІІ. Завдяки сердечності та доброті їхні імена назавжди вписано в історію людства», — говорить Раїса Іванівна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я згоден з політикою конфеденційності та Користувацькою угодою

Я не робот! *