Украли гроші

В поліцію з заявою про крадіжку 1 400 гривень з банківського рахунку звернулась 58-річна жителька Шостки. Жінка пояснила правоохоронцям, що хотіла отримати у банкоматі зарплатню, але не змогла знайти свою картку. Вважаючи, що платіжний документ загубився, вона звернулась у банк з паспортом – для отримання готівки через касу. І з подивом дізналась, що на її рахунку знаходиться буквально кілька гривень, оскільки незадовго до цього невідома особа зняла через банкомат чи не всю готівку.

«З’ясувавши, в якому терміналі зловмисник отримував гроші та перевіривши запис з відеокамери банкомату, наші співробітники встановили особу підозрюваного, – розповідає Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Ним виявився раніше судимий 37-річний син заявниці. Той вже встиг витратити материні гроші на спиртне».

Відносно чоловіка в поліції відкрили кримінальне провадження одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» та ч. 1 ст. 357 «Викрадення документів». За скоєні злочини йому загрожує чергове ув’язнення на строк до п’яти років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я згоден з політикою конфеденційності та Користувацькою угодою

Я не робот! *