Стоп-факт

УПРАВЛІННЯ справами Верховної Ради виплатило народним депутатам і співробітникам апарату в першій половині липня 16,3 млн грн. Раніше повідомлялося, що лише 38% народних депутатів відвідали всі засідання Верховної Ради в червні.

УРЯД Канади виділяє 4,75 млн для зміцнення жіночого руху в Україні. Відповідний грант отримає Український жіночий фонд.

КАНАДСЬКА компанія з виробництва зброї уклала контракт на поставку в Україну снайперських гвинтівок. Для початку експорту потрібне схвалення уряду. Раніше повідомлялося, що в Україні почали серійний випуск боєприпасів для гранатометів за стандартами НАТО.

У МІНІСТЕРСТВІ закордонних справ України рекомендують утриматися від поїздок до Республіки Замбія у зв’язку зі спалахом холери.Тому усім жителям Великописарівського району, хто планував поїхати в Замбію варто переглянути місце для відпочинку.

НА ЗАХОДІ Польщі двоє громадян України — 41 і 43 років — скоїли розбійний напад на цілодобовий пункт обміну валют і викрали значну суму грошей. Українці під час нападу застосували важкі молоти і завдали десятки ударів по склу, яке відокремлює касира від клієнтів. Коли утворилася достатнього розміру діра, чоловіки змогли проникнути всередину обмінника і забрати гроші.

ГРИБ-дощовик знайшли в селі Дрозди Білоцерківського району. Його точна вага склала 17,75 кілограма.

ЗГРАЯ із дев’яти мавп, що втекла з приватного зоопарку, оселилася в садовому кооперативі Лебідь, який знаходиться в селі Сухий Лиман Одеської області. Тварини харчуються персиками та яблуками.Місцевий житель зазначив, що поліція на виклики не реагує.

Газета “Ворскла” №59 від 24 липня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я згоден з політикою конфеденційності та Користувацькою угодою

Я не робот! *