Коротко про номер від 21 квітня

«Два рази на тиждень» – до такої думки схиляється колектив сільгосппідприємства імені Т. Г. Шевченка. Саме з такою періодичністю (за винятком святкових днів) має виходити у світ газета «Ворскла». Про це у новому номері повідомила представник колективу Тамара Мороз.

Цими днями наші прикордонники буквально вирвали з рук контрабандистів ще одну партію сиру. Тепер продукт замість того, щоб бути ганебно роздавленим під гусеницями трактора, потрапить на стіл фіскальної служби, звичайно ж для належного оформлення трофею.

Газета не втомлюється нагадувати тривожні повідомлення статистичного управління про стрімке погіршення демографічної ситуації на Сумщині. Погожі весняні дні звичайно спонукають до близькості, але городи не дозволяють.

Оральний етюд
Листопад… ти приходиш у сни…
Не змарнуй золотої нагоди –
Спокуси ти мене восени,
Бо весною почнуться городи…

Дуже швидко зима промайне,
Втрати болем у серці озвуться –
Восени спокуси ти мене,
Бо весною городи почнуться!

На жаль цей етюд разом з віршем не ввійшов у поточний номер “Ворскли”. Можливо ми його побачимо в наступному. За те у сьогоднішньому випуску є чудові вірші про партію. Звичайно ж вони присвячені світлій пам’яті вождя світового пролетаріату, день народження якого припадає на ці дні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я згоден з політикою конфеденційності та Користувацькою угодою

Я не робот! *